Loading map...

Ambient Biznesi | Me Qira | Blv. Deshmoret e Kombit / “Kullat Binjake”

Blv. Deshmoret e Kombit, Kryeministria,
Tirane, Albania
1,800€ per month For Rent
Komerciale
  • 1027
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 105 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi | Me Qira | Blv. Deshmoret e Kombit / Tek “Kullat Binjake”

📍Blv. Deshomret e Kombit / “Kullat Binjake” / Prane Kuvendit

📐 Sip. 105 m2

🧭 Zone Premium

💶 1800 Euro / Muaj

Ambienti eshte i organizuar ne 4 ambiente te bollshme dhe 2 tualete. Ka vizibilitet me rrugen kryesore dhe akses me cdo sherbim te zones.

Ndodhet ne nje nder zonat me te pelqyeshme dhe godinat Premium te Biznesit ne Tirane, me siguri maksimale.

Mundesi shume e mire investimi !

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 69 328 73 65

📩 [email protected]

Details

No additional information.