Loading map...

Ambient Biznesi – Klinike Mjekesore | Me Qira | Rruga e Kavajes 

Rruga e Kavajes, Rruga e Kavajes, Tirana,
Tirane, Tirana 1001, Albania
1,200€ Per Month For Rent
Komerciale
  • 409
  • 0
  • 4 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 200 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi – Klinike Mjekesore | Me Qira | Rruga e Kavajes

📍 Rruga e Kavajes / PREMIUM LOCATION

📐 Sip. 200 m2

🧭 Orientim i favorshem

💶  1200 Euro/ Muaj

Ambienti ndodhet ne katin e 1-re te nje objekti te ri , i organizuar ne disa Ambjente te bollshem dhe 2 Tualete.

Ambienti ndodhet në PREMIUM LOCATION me akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën.

Klinika ka nje organizim perfekt dhe hapsira te bollshme.

Biznesi ofrohet me te gjitha paisjet si ne foto i gatshem per te ushtruar aktivitetin .

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 382 73 65
📩 [email protected]

Details

No additional information.