Loading map...

AMBIENT BIZNESI / DYQAN | ME QIRA | RR.DRITAN HOXHA/ TEK ZOGU I ZI

Rruga Dritan Hoxha, Tek Zogu i Zi,
Albania
3,200€ Per month For Rent
Dyqan
  • 725
  • 0
  • 2 Bathrooms
  • 163 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

AMBIENT BIZNESI / DYQAN | ME QIRA | RR.DRITAN HOXHA/ TEK ZOGU I ZI

📍 Rruga Dritan Hoxha/ Tek Zogu i Zi

📐 Sip. 163 m2

🧭  Zone Premium

💶 3200 Euro/Muaj

Ambienti ndodhet ne katin e 0 te nje objekti te ri , i organizuar ne Open Space i aksesueshem nga dy anet e godines te cilat jane fasade xhami.

Ambienti ndodhet në një ndër zonat më te frekuentuara te Tiranes me kalueshmeri te larte kembesoresh, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën. Punime  shume cilesore, sistem kondicionimi / aspirimi dhe eshte i gatshem per te ushtruar aktivitetin.

I pershtatshem per Call Center, Zyra Konsulence, Dyqan,Noteri etj.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne ambient na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩  [email protected]

Details

No additional information.