Loading map...

Ambient Biznesi / Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Kavajes / “Tirana Garden Building”

Rruga e Kavajes / Perballe Poliklinikes nr. 9, Rruga e Kavajes / Perballe Poliklinikes nr. 9,
Albania
160,000€ For Sale
Apartament
  • 542
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 113.2 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

AMBIENT BIZNESI / APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK RR. E KAVAJES / “TIRANA GARDEN BUILDING”

📍Rruga e Kavajes / Perballe Poliklinikes nr. 9

🧭 Zone Premium

📐Sip. 113.2m2

💶 160 000 Euro

Ambienti / Apartamenti ndodhet ne katin +3 te nje objekti te ri bashkekohor, i organizuar ne Dhome ndenje,  2 Dhoma Gjumi,  Tualet  dhe Ballkon te bollshem.

Ambienti / Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, i pershtatshem gjithashtu per zyra apo ambient biznesi, kati i favorshem te mundeson akses direkt me cdo sherbim te nderteses gjithashtu 2 ashensore i sherbejne 4 hyrjeve ne kat.

Ky Kompleks do të ofrojë 283 apartamente 1+1, 2+1 dhe 3+1, 23 apartamente duplex, 7,300 m2 ambiente tregtare, 326 parkime, 2 kate ambiente komerciale, 4 kate parkimi nëntokësor.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.